ورود به سامانه

نام کاربري:  
رمز ورود:  
عدد فوق را در قسمت کد امنيتي وارد نماييد

كد امنيتي:

راهنماي «ثبت‌نام جهت درخواست حضور در آزمون‌ها»
ابتدا با درج نام كاربري و رمز عبور خود در صفحه اول سايت، وارد صفحه كاربري خود شويد. سپس به قسمت «آزمون‌ها» برويد.(اين قسمت را از روي نوار سياه‌رنگ بالاي صفحه كاربري - كه تقريبا زير آرم دانشگاه اصفهان است - مي‌توانيد پيدا كنيد)
نام آزمون‌هايي كه شما مي‌توانيد در آنها ثبت‌نام كنيد در اين صفحه آمده است. 
جلوي نام هر آزمون يك قسمت با عنوان «اطلاعيه» قرار دارد كه شما مي‌توانيد با كليك كردن بر روي آن از شرايط برگزاري آن آزمون اطلاع پيدا كنيد.
همچنين از قسمت «زمان‌بندي» مي‌توانيد زمان ثبت‌نام و زمان دريافت كارت و زمان انصراف از حضور در اين آزمون را مشاهده نماييد.
- تذكر 1 : در صورتي كه فردي براي حضور در يك آزمون ثبت‌نام نمايد و در زمان مقرر جهت دريافت كارت ورود به حوزه اقدام ننمايد، در سيستم به عنوان «انصراف از حضور در آزمون» ثبت خواهد شد.
- تذكر 2 : در صورتي كه فردي انصراف خود را از حضور در آزمون در سيستم ثبت ننمايد، اما در روز آزمون در محل مورد نظر حضور پيدا نكند، در سيستم به عنوان «غايب» ثبت خواهد شد و از حضور وي در آزمون‌هاي آينده ممانعت به عمل خواهد آمد.
در صورتي كه در بازه زماني ثبت‌نام جهت حضور در يك آزمون قرار داريد، با سير اين مراحل مي‌توانيد براي يك نوبت از يك آزمون ثبت‌نام نماييد.
- ابتدا بر روي نام آزمون مورد نظر كليك نماييد.
- ليست نوبت‌هاي مختلف برگزاري آزمون براي شما مشخص شده است. شما مي‌توانيد براي هر نوبت(به صورت مجزا) حوزه و سمت پيشنهادي خود را انتخاب كرده و سپس بر روي علامت «تيك» سبز رنگ در ذيل عنوان عمليات، كليك كنيد تا براي شما اين مورد ثبت گردد.
- براي هر نوبت آزمون يك بار بايد عمليات رديف قبل را تكرار نماييد.